Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Mjekët kërkojnë “mbyllje”

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Mjekët kërkojnë “mbyllje”

Shqipëria është në situatën më kritike nga pandemia e Covid-19.

Përhapja e koronavirusit dhe humbjet e jetëve janë në nivele të larta, ndërsa mjekët po apelojnë për shtim të kufizimeve si mbyllja për një muaj e shkollave lokaleve dhe urbanëve.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH