Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Marrëveshje për koalicionin

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Marrëveshje për koalicionin

Partia Demokratike firmos me aleatët marrëveshjen për koalicionin opozitar, ndërsa LSI do të garoj si parti më vete.

Basha  ia ka dalë që të bëjë pjesë të koalicionit FRD-në e Topit dhe Ballin Kombëtar të Artur Roshit.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH