Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Mafia shqiptare e kokainës

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Mafia shqiptare e kokainës

Një kartel drogë i përbërë nga shqiptarë u godit dje në një operacion në 10 shtete.

Grupi me emrin “KOMPANIA BELLO rrëzoi të gjithë modelin dhe kontrolloi të gjithë zinxhirin e trafikut, nga dërgesat e mëdha nga Amerika e Jugut deri te shpërndarja në të gjithë Evropën.

Koka e kartelit, Dritan Rexhepi drejtonte trafikun nga burgu në Ekuador.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH