Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kriza 290 mln euro më pak

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Kriza 290 mln euro më pak

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka bërë një publikuar një performancë paraprake të treguesve fiskalë për 9 mujorin e të të ardhurave dhe shpenzimeve.

Krahasuar me një vit më parë të adhuruat kanë pasur një tkurrje nga efektet e pandemisë prej 35.7 miliard lekë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH