Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Kompromis për Kartat e identitetit

               Publikuar në : 09:21 - 23/02/21 liberale

Kryeministri e ka pritur pozitivisht kërkesën e opozitës së bashkuar për shtyrjen e afatit për kartat e identitetit që kanë skaduar, në kuadër të zgjedhjeve të 25 prillit.

Rama tha se çdo propozim i arsyeshëm që bën secila parti, dhe që është në interes të procesit zgjedhor, është i mirëseardhur.

Këto dhe shumë të tjera do t’i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back