Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: “Dvorani” rindez luftën Rama-Meta

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: “Dvorani” rindez luftën Rama-Meta

Departamenti i Shtetit nderoi dje individë të vendeve të ndryshme për luftën kundër korrupsionit, mes së cilëve edhe gjykatësin shqiptar Ardian Dvorani.

Por ky vlerësim ndaj tij, ka rikthyer edhe njëherë në skenë debatet presidencë-kryeministri lidhur me figurën e gjyqtarit dhe reformën në drejtësi.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH