Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Dita e parë pas tranzicionit

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Dita e parë pas tranzicionit

I kritikuar shpesh si një politikan pa staturë lideri dhe si një lider ende në hijen e të vjetrit, Basha hyri dje në Parlament duke shënjuar një epokë të re të PD-së, me Berishën të përjashtuar nga grupi.

Ndonëse Berisha hyri në parlament dhe lajmëroi hapa të mëtejshëm, kreu i PD-së përmbushi porositë e ShBA-së ndërsa premtoi se beteja vijon kundër regjimit të Ramës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH