Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Dimri i madh i pandemisë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Dimri i madh i pandemisë

Stina që na pret do të jetë nga më të vështirat në aspektin shëndetësor, ekonomik, social dhe psikologjik.

Ankthi i shtuar së fundmi lidhet me faktin se njerëzit po kuptojnë se do ta kalojnë COVID-19, por nuk dinë shkallën e sëmundjes dhe si të përballen me të.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH