Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Demokratët, jo mish për top

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Demokratët, jo mish për top

Ndërsa zërat kundërshtues të kryetarit brenda PD-së rriten e bashkë me to edhe kërkesat për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar, Basha ngulmon se nuk do ta lejojë mbajtjen e tij, duke mohuar se ka krizë të brendshme.

Ai përpiqet të theksojë se kundërshtari i vetëm është kryeministri Rama dhe se nën drejtimin e tij, partia po adreson problemet e qytetarëve që shkojnë përtej betejave personale mes tij dhe Berishës.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH