Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Cili do të jetë fati i gylenistëve?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Cili do të jetë fati i gylenistëve?

Çështja e gylenistëve apo anëtarëve të Lëvizjes Feto që janë në Shqipëri  ishte ajo që hapi më shumë debat ditën e djeshme.

Pas deklaratës së Erdogan fati i tyre duket i paqartë, ndërsa basti mes të dyve ishte afati i ndërtimit të spitalit të Fierit për tre muaj.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH