Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: “Bechetti”, PS refuzon hetimin

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: “Bechetti”, PS refuzon hetimin

PS jep OK për dy komisionet hetimore të kërkuara nga PD, zgjedhjet e 25 prillit dhe inceneratorët, ndërsa për gjobën që Shqipëria duhet t’i paguajë biznesmenit italian do të votojë kundër.

Basha reagon duke lajmëruar  nxitjen dhe mbështetjen e çdo forme të reagimit qytetar.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH