Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Arrestime ndaj UÇK

               Publikuar në : 09:07 - 05/11/20 liberale

Prokuroria e Specializuar arreston Jakup Krasniqin, ish zëdhënësin e UÇK dhe ish kryeparlamentarin e Kosovës, ndërsa  pritet transferimi i tij në Hagë.

Arrestimi Krasniqit është bërë pas rreth dhjetë orësh të qëndrimit të pjesëtarëve të Prokurorisë së Specializuar të Hagës në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Këto dhe shumë të tjera do t’i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back