Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Arrestime ndaj UÇK

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Arrestime ndaj UÇK

Prokuroria e Specializuar arreston Jakup Krasniqin, ish zëdhënësin e UÇK dhe ish kryeparlamentarin e Kosovës, ndërsa  pritet transferimi i tij në Hagë.

Arrestimi Krasniqit është bërë pas rreth dhjetë orësh të qëndrimit të pjesëtarëve të Prokurorisë së Specializuar të Hagës në shtëpinë e tij në Prishtinë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH