Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Arbitrazhet, dëmi 450 mln euro

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Arbitrazhet, dëmi 450 mln euro

Qeveria shqiptare po përballet me një sërë kërkesash për arbitrazh pas prishjes së kontratave, apo konflikteve të tjera.

Si qëndron sot bilanci në raport me çështjet në Arbitrazh.

Sa rrezikon të paguajnë taksapaguesit për gabimet që po kushtojnë shtrenjtë. Kush duhet ta mbajë përgjegjësinë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH