Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Ankthi i rimbylljes

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Ankthi i rimbylljes

Rritja me shpejtësi e numrit të infektuarve me COVID-19, por edhe mosrespektimi i rregullave të thjeshta të parandalimit kthejnë frikë e izolimit.

Kryeministri paralajmëron rimbylljen, ndërsa buxheti ka arkëtuar 220 milionë euro më pak në prill dhe maj.

Ndalohen mitingjet, burg dhe gjoba për bizneset e qytetarët.

Zbuloni më shumë në Gazetën Liberale në print sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH