Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: A po rikthehen politikanët në qeveri?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: A po rikthehen politikanët në qeveri?

Drejtimi i qarqeve me emrat të karrierës në Partinë Socialiste, duke spostuar ministrat teknicientë është një sinjal se edhe ndryshimet në qeveri mund të jenë në të njëjtën gjatësi vale.

Me afrimin e zgjedhjeve, Rama i kthehet përfaqësimit politik,

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH