Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: A është elektorale vaksina?

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: A është elektorale vaksina?

Pandemia dhe në veçanti sigurimi i vaksinës do të jetë një nga kuajt e betejës elektorale të këtyre zgjedhjeve.

E vërteta qendron mes nxitimit të kryeministrit për të deklaruar të siguruar vaksinën dhe kundërshtimit total të kreut të opozitës se kemi të bëjmë me mashtrim.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH