Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: 66 kryetarë pro Kuvendit të Bashës

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: 66 kryetarë pro Kuvendit të Bashës

Pas Kryesisë, Bashën e mbështesin 66 drejtues të degëve të PD.

Degët që kanë dalë kundër 18 dhjetorit janë 5, Vlora, Devolli, Dushë Kruja, kryetari i PD Paskuqan dhe kryetari i degës 1 në Tiranë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH