Aktualitet

Gazeta Liberale çelet sot me: Gjykatësit e zgjedhjeve

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale çelet sot me: Gjykatësit e zgjedhjeve

Tetë gjyqtarët e zgjedhur me short pritet të shqyrtojnë mosmarrëveshjet, të cilat mund të lindin mes palëve pas zgjedhjeve të 25 prillit të vitit 2021.

Ndërkohë Opozita e Bashkuar është rikthyer në Kuvend me përfaqësuesin e saj, Oerd Bylykbashi si anëtar i komisionit të Posaçëm që do të përzgjedhë anëtarët e KQZ-së.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print sot. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH