Aktualitet

Gazeta Liberale çelet sot me: Festat, shtohet orari i kufizimeve  

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale çelet sot me: Festat, shtohet orari i kufizimeve  

Mbyllen fluturimet me Britaninë dhe kufizim i lëvizjes nga ora 20:30 deri në orën 06:00, duke filluar nga data 24 dhjetor deri në datën 4 janar, me përjashtim për  personat që duhet të lëvizin për emergjenca shëndetësore, motive pune apo nevoja të domosdoshme.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH