Aktualitet

“Gati për shkollë, të sigurt”, Manastirliu apel nxënësve: Ruani...

Shkruar nga Liberale
“Gati për shkollë, të sigurt”, Manastirliu apel

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një apel për të gjithë nxënësit që kanë nisur dhe do të nisin mësimin, nën rregullat e sigurisë anti-COVID.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ ministrja thekson se nxënësit duhet të mbajnë distancën nga njëri-tjetri.

“Gati për shkollë, të #sigurt ✅

↔️ Të ruash distancën është #thelbësore për shëndetin e fëmijëve dhe familjeve për të kufizuar përhapjen e ?#COVID19.”, shkruan Manastirliu.

https://www.facebook.com/OgertaManastirliu/photos/a.176090302847028/1035439663578750/?type=3

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH