Aktualitet

Gati për plazh? Ja sa shkojnë temperaturat sot

Shkruar nga Liberale
Gati për plazh? Ja sa shkojnë temperaturat sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet mot me diell me një rritje të ndjeshme të temperaturave.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë ku do të variojnë: në zonat malore, nga 09ºC në 28ºC, në zonat e ulëta nga 14ºC në 33ºC dhe në zonat bregdetare nga 17°C në 34ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH