Showbiz

Futbollisti i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të dytë

Shkruar nga Liberale
Futbollisti i njohur shqiptar do bëhet baba për herë të

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica do të bëhet baba për herë të dytë. Burime për “Prive” kanë treguar se bashkëshortja e Milotit, Belkiz është shtatzënë.

Miloti u be baba per here te pare në muajin maj të vitit që lamë pas. Partnerja e tij solli në jetë një djalë, të cilin çifti e ka pagëzuar me emrin Tian.

Milot dhe Belkiz kurorëzuan dashurinë e tyre ne martese në shtator të 2019, pas 4 vitesh fejesë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH