Aktualitet

Fund gushti, por temperatura deri në 39 gradë celcius

Shkruar nga Liberale
Fund gushti, por temperatura deri në 39 gradë celcius

Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, në të gjithë territorin e Shqipërisë.

Temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 19º në 31ºC, në zonat e ulëta nga 24ºC në 38ºC dhe në zonat bregdetare nga 26°C në 39ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH