Aktualitet

Ftesa për Reformën Zgjedhore, PD i përgjigjet Gjiknurit

               Publikuar në : 15:18 - 09/10/19 liberale

Pas ftesës zyrtare të bashkëkryetarit të komisionit të Reformës Zgjedhore, Damian Gjiknurit ka ardhur edhe reagimi nga ana e PD-së.

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi, ka deklaruar se plani i opozitës është në tryezë, dhe se qeveria duhet të shprehet.

“I qëndrojmë deklarimit që kemi bërë në tryezën OSBE. Plani ynë në tryezë, qeveria të shprehet për 5 pikat”, ka thënë Bardhi për News 24.  /Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back