Sport

FSHF nis hetimet për ndeshjen Bylis-Tirana

               Publikuar në : 19:33 - 03/07/20 liberale

Federata Shqiptare e Futbollit ka filluar hetimet për ndeshjen e parë gjysmëfinale te Kupës së Shqipërisë mes Bylisit dhe Tiranës e zhvilluar në stadiumin e Ballshit “Adush Muça” dhe që përfundoi me shifrat 2-1.

Nga dje dhe deri sot janë grumbulluar pamjet filmike dhe deklaratat e protagonisteve pas ndeshjes, për fillimin e një hetimi ndaj këtij takimi të shumëpërfolur.

Edhe vetë presidenti i skuadrës ‘bardheblu’ Refik Halili, ngriti dyshime pas kësaj ndeshje.

Organet e drejtësisë sportive të FSHF-s do të qartësojnë sjellje dhe reagime të dyshimta të atij takimi ku vendasit fituan më përmbysje.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back