1

“Friends” rikthehen tani në maj, zbuloni datën kur nis seriali

               Publikuar në : 13:27 - 15/05/21 liberale

Ribashkimi i shumëpritur i Friends, më në fund, ka një datë publikimi. Pas një vonese të gjatë të shkaktuar nga pandemia e koronavirusit, është publikuar edhe traileri.

Friends: Reunion do të jetë në dispozicion në HBO Max nga data 27 maj, ndërsa kasti ka filluar xhirimet së bashku muajin e kaluar.

Friends ishte një nga sitcom-et më të mëdha të viteve ‘90 dhe përfundoi në vitin 2004. Shfaqja me 10 seri pritet prej një kohe të gjatë nga fansat dhe u bë e mundur falë shërbimeve të transmetimit si Netflix.

Të gjashtë anëtarët e kastit origjinal – Matthew Perry (Chandler), Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey) dhe David Schwimmer (Ross) – do të marrin pjesë.

Ata do të shfaqen së bashku me yjet e tjerë joprotagonistë, duke përfshirë Maggie Wheeler (Janice), James Michael Tyler (Gunther), Reese Witherspoon (Jill) dhe Tom Selleck (Richard), si dhe Elliott Gould dhe Christina Pickles, të cilët luajnë prindërit e Ross dhe Monica-s, Jack dhe Judy.

Të ftuar të famshëm, përfshirë David Beckham, Lady Gaga, BTS, Cara Delevingne, Mindy Kaling, James Corden, Malala Yousafzai dhe Justin Bieber, pritet të shfaqen gjithashtu.

Një teaser i ribashkimit, i publikuar dje, tregon 6 aktorët që ecin së bashku me një version melodik të kolonës zanore të Friends, “I’ll Be There For You” nga The Rembrandts.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back