Showbiz

Frederik Ndoci tregon momentin si ja drodhi bashkëshortja me një femër në komunizëm

Shkruar nga Liberale
Frederik Ndoci tregon momentin si ja drodhi bashkëshortja me një

Këngëtari Frederik Ndoci, ka folur për jetën e tij private dhe një nga momentet më të vështira siç ishte momenti i ndarjes me bashkëshorten e parë, sepse ajo i tha se ishte lesbike dhe ishte dashuruar me një femër të quajtur Suzana.

Mëtej ai tha se ish-gruaja këto prirje i ka pasur që kur jetonte në Shqipëri, gjatë sistemit komunist, shumë vite përpara se të shkonte në Amerikë.

Unë merrja pjesë në filma nga 2-3 muaj, ajo merrte një shoqe se kishte frikë të flinte vetëm. Po, ku i dinim ne këto punë? Këto janë gjëra të studiuara, edhe në shkollë bëhet edukatë të dish prirjet e njeriut. Kurse atëherë nuk i dinim ne. Nëse nuk shkonte me mashkull, thoshim se e kam te ndershme, e kam në rregull”, u shpreh këngëtari në Glamour Zone.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH