Kryesore

Franca thellon rezultatin, shënon golin e dytë

               Publikuar në : 21:01 - 17/11/19 liberale

Po luhet në “Air Albania Stadium” takimi mes Shqipërisë dhe Francës, i vlefshëm për grupin H kualifikues të Euro 2020.

Ky është takimi i parë zyrtar që po zhvillohet në këtë impiant, i cili u inaguruar vetëm pak momente më parë nga presidenti i UEFA-s, Aleksander Ceferin, kreu i FSHF, Armand Duka dhe kryeministri, Edi Rama.

“Live” te gjithë rastet dhe momentet pikante të ndeshjes

31′ Shqiperia humb busullen. Griezmann shenon golin e dyte. 

8′ Tolisso shenon golin e avantazhit. 
1′ Nis takimi mes Shqipërisë dhe Francës

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back