Aktualitet

Fotot më të bukura të udhëtimeve për vitin 2019

Shkruar nga Liberale
Fotot më të bukura të udhëtimeve për vitin 2019

Studimet e kohëve të fundit kanë treguar se dëshira për të udhëtuar është e lidhur me kuriozitetin dhe rregullon nivelin e dopaminës në tru. Më poshtë janë një përmbledhje fotosh të publikuara nga CNN.

[gallery gss="1" ids="1088795,1088796,1088797,1088798,1088799,1088800,1088801,1088802,1088803,1088804,1088805,1088806,1088807,1088808,1088809,1088810,1088811,1088812"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH