Aktualitet

Foto/ Zgjidhet kryetari i ri i Bashkisë së Durrësit

Shkruar nga Liberale

Këshilli bashkiak i Durrësit ka zhvilluar një mbledhje emergjence online.

Përveç së tjerash gjatë mbledhjes u zgjodh edhe kryetarja e Bashkisë së Durrësit, Emirjana Sako e cila u propozua nga dy grupet e këshillit bashkiak dhe u miratua me unanimitet.

Ky veprim erdhi pasi sot në mëngjes për arsye shëndetësore dha dorëheqjen kryetari i komanduar  Zhuljen Varfaj. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH