LIfe Style

Foto/ Zbulohet data e dasmës së Gaz Pajës

               Publikuar në : 21:50 - 13/05/19 V Liberale

Aktori shumë i njohur dhe i dashur për publikun, Gaz Paja do t’i japë fund beqarisë shumë shpejt.

Ai është prej disa kohësh i lidhur me një vajzë bukuroshe me emrin Ira me të cilën janë fotografuar shpesh.

Burime të “Xing.al” bëjnë të ditur se Gazi dhe Ira do të martohen në 1 qershor me një dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”.

Gjithashtu theksohet se dasma do të mbahet në hotel Plaza. /Gazeta Liberale

-640-0-5cd9ad5c0c8f5 -640-0-5cd9ad5cb3353 -640-0-5cd9ad59ce0d8
<
>
(Visited 5 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *