Showbiz

Foto/ Xhuli e Big Brother VIP Kosova bën një operacion plastik dhe e tregon hapur

Shkruar nga Liberale

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka treguar se ka bërë një operacion plastik.

Ajo ka publikuar një video në Instagram duke zbuluar se ka bërë hundën. Kujtojmë se shpesh ndodh që personazhet publike ta mbajnë të fshehtë këtë ndërhyrje, por Juli ka dokumentuar të gjithë procesin.

Juli ishte padyshim një ndër konkurrentet më të forta në "Big Brother VIP" dhe shkoi deri në finale.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH