Life Style

Foto/ VIP-at që protestuan sot për abuzimin e të miturës

               Publikuar në : 21:26 - 04/06/20 liberale

Qindra qytetarë u mblodhën ditën e sotme në një marshim, pas rastit të përdhunimit të 15-vjeçares në shkollën “Azem Hajdari” në Babrru.

Në marshim-protestën u bashkuan një numër i madh personazhesh të njohur.

Në shesh u panë moderatoret Arbana Osmani, Xhemi Shehu, Alketa Vejsiu, Dojna Mema, Bora Zemani dhe emra të njohur të skenës si Aurela Gaçe, Manjola Nallbani, Eli Fara. Rozana Radi, Rovena Dilo dhe shumë emra të tjerë.

Nuk munguan as figurat politike si Grida Duma dhe Rudina Hajdari, të cilat shprehën vlerësimin për sensibilizimin e lartë të qytetarëve.

Por jo vetëm! Ajo që u vu re ishte edhe prezenca e drejtueses së njohur të emisionit “Open” ne Top Channel, Eni Vasili.  /Gazeta Liberale

<
>
e7e7ec72-f0af-4cfd-a121-064ffaf48fc1-640x635 f8916772-e209-4b23-bf66-16487f5d2133-640x504 4cadd3d7-f19e-48b0-a413-cc4fc0fcf6b4-640x611 4ebd8614-61e0-46a4-953f-a5681658555d-640x959 7c3c4afb-fcad-48d2-b08d-bb87aea020d0-640x639 922a2505-aa35-4822-93e7-dc068ba87677-640x410 8134b7f6-5300-43a3-9b78-dbd196a8f6c3-640x454 8632e7f1-5bc9-40ec-b3bb-5b419d2e0a28-640x625 56154999-fd91-40a8-8fe1-f96d0ee4f53a-640x597 102668338_1674982109334093_8067351687574061056_o-1-640x360

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back