Kryesore

Foto/ Veshjet e çuditshme të deputeteve të reja

               Publikuar në : 10:37 - 14/04/19 Liberale

Panoramaplus ka publikuar disa foto të deputeteve të reja të opozitës. Ato padyshim që janë në qendër të vëmendjes dhe debateve, pasi në kundërshtim me urdhrin e partive opozitare, pranuan mandatin e deputetit.

Kështu që çdo të enjte ne shohim fytyra të reja në parlament. Por sa i përket veshjes mesa duket dy prej tyre e paskan “thyer” pak mënyrën zyrtare të veshjes.

Ndoshta kjo për shkak se është hera e parë që ndodhen në parlament. Por mbeten për tu parë në javët në vijim. Me siguri do ketë një përmirësim të dukshëm. /Gazeta Liberale

57092803_1096183720588186_8296605342343626752_n 57203928_272897010325599_7717175912940175360_n deputete
<
>

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *