Showbiz

Foto/ Vapë e papërballueshme edhe për aktoren e njohur, shfaqet duke luajtur në pishinë me burrin miliarder

Shkruar nga Liberale

Salma Hayek po e jeton verën e saj në maksimum dhe profili i saj në Instagram është i mbushur me foto të rrobave të banjës në det dhe pishina.

Mbrëmjen e së dielës, 23 korrik, aktorja ka postuar foto të reja. Në njërën prej tyre, duket duke u argëtuar mbi kurrizin e  bashkëshortit të saj biznesmenti francez 61-vjeçar, François-Henri Pinault.

Në të tjerat ajo pozon e vetme me rroba banje, ku duket mjaft bukur.

“Gëzoja bekimet e mëdha të diellit, ujit dhe dashurisë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e postimit, i cili në pak orë mori gati 1 milion pëlqime.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH