Life Style

Foto/ Vajza e regjisorit të famshëm bëhet yll pornografie

               Publikuar në : 19:55 - 19/02/20 liberale

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë.

Në një intervistë ekskluzive për “The Sun”, Mikaela Spielberg, 23 vjeç, e cila u birësua nga regjisori legjendar Steven Spielberg dhe bashkëshortja e tij Kate Capshaw, tregoi se si ajo tashmë ka filluar vetë të prodhojë video porno.

Më tej ka rrëfyer se do të dëshironte një punë si balerinë në një klub striptizmi sapo ajo të marrë licencën si punonjëse seksi.

Mikaela, e cila flet rregullisht me prindërit e saj u shpreh se në lidhje me këtë, ata ishin “çuditur pa masë” por nuk ishin “të mërzitur” dhe se e mbështesnin.

“U lodha duke dëgjuar që trupi im nuk ishte i bukur, sinqerisht. U lodha duke bërë një punë që nuk më kënaqte shpirtin. Tani që po bëj këtë lloj pune ndihem mirë, ndjej që i kënaq të tjerët”, tha ajo./Gazeta Liberale

<
>
Screenshot_4-55 Screenshot_6-42 Screenshot_9-37 Screenshot_2-68 Screenshot_5-48 Screenshot_8-37 Screenshot_10-32 thumbnail Mikaela-George-Spielberg-with-shes-father-Steven-Spielberg

 

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back