Showbiz

FOTO/ U dhunua nga bashkëshorti, modelja shqiptare shfaqet në palestër, 'ndez' rrjetin me format e saj

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, ka qenë një nga emrat më të komentuar ditëve të fundit.

Kjo pasi gjatë javës së kaluar u raportua në media se bashkëshorti i saj, reperi Fero, ka ushtruar dhunë ndaj saj.

Pas kësaj, pati reagime nga të dyja palët – të cilët hodhën akuza kundrejt njëri-tjetrit. Arbenita duket se po qëndron akoma në Gjilan dhe së fundmi ka publikuar një video duke ushtruar në palestër.

Ajo ka vënë në pah linjat trupore, gjersa tregon se i është rikthyer rutinës dhe gjërave të zakonshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH