Aktualitet

Foto/ U arrestua pas mbytjes së 17 vjeçares, i riu i martuar në Angli

Shkruar nga Liberale
Foto/ U arrestua pas mbytjes së 17 vjeçares, i riu i martuar në

Indrit Bajraktari, i riu i arrestuar në lidhje me mbytjen e 17-vjeçares Enisa Doda në Velipojë, rezulton të jetë i martuar në Angli.

Ndonëse ai kishte disa ditë që kishte ardhur pa bashkëshorten për pushime në vendin e tij, u përfshi në një ngjarje, që ende rrethohet nga shumë pikëpyetje.

Siç shihet dhe nga fotot më poshtë 25-vjeçari është i martuar me Almudena Bajraktarin që në vitin 2019.

Burmi: BW

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1157721,1157722,1157723,1157724,1157725"]

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH