Showbiz

Foto/ Turjan Hysko gdhend në krah tatuazhin më të veçantë për të bijën

Shkruar nga Liberale

Dy vite më parë Turjan Hysko dhe Orinda Huta sollën në jetë vajzën e tyre Atara.

Turi është shumë i lidhur pas vogëlushes dhe Instagrami i tij është mbushur nga fotot e saj.

Së fundmi, ai ka shkruar në krah emrin e saj dhe tatuazhi është gdhendur në mënyrë shumë të veçantë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH