LIfe Style

Foto/ Truproja simpatike e Ramës merr vendimin drastik

               Publikuar në : 15:48 - 09/07/19 V Liberale

Dje nëpër portale u përhap lajmi i truprojës sëë kryeministrit Edi Rama.

Ajo quhet Jola dhe ka marr vëmendjen e të gjithëve me format dhe fotot të publikuara në rrjetet sociale.

Por së fundmi Jola ka habitur teksa ka marr një vendim drastik, duke mbyllur profilin e saj në Instagram pa dhënë asnjë sqarim.

Burimi: Dosja.al.

66199604_1184193018431473_6468290012713582592_n-640x440 66056906_331039444503778_7902478123692720128_n-640x426 -640-0-5d2484183d957 -640-0-5d248417a3a42 -640-0-5d248418c422e -640-0-5d24841a4cffb
<
>
(Visited 1 138 times, 1 visits today)

Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *