Politikë

FOTO/ Tre deputetë socialistë, rrugës për në Kiev

Shkruar nga Liberale
FOTO/ Tre deputetë socialistë, rrugës për në Kiev

Tre deputetët socialistë janë nisur drejt Kievit.

Bëhet fjalë për deputetët Pandeli Majkon, Xhemal Qefalia dhe Denis Deliu.

Nuk dihet arsyeja e kësaj vizite, ndërsa imazhet janë bërë publike mbrëmjen e sotme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH