Showbiz

FOTO/ Tërbohen fansat, a është verbuar Katy Perry?

Shkruar nga Liberale

Fansat e Katy Perry bënë shaka se diva e muzikës mund të jetë “verbuar”, pasi qepalla e saj ngeci gjatë performancës në Vegas.

Ajo është një këngëtare e madhe dhe profesioniste, duke mahnitur fansat me lëvizjet e saj mbresëlënëse. Nuk dallohet vetëm për vokalin mahnitës. Por fansat e Katy Perry -t shpejtuan të bënin shaka, sepse edhe teknologjia ka defektet e saj.

Kështu një 'defekt' mbrëmjen e së hënës bëri që qepalla e yllit të muzikës të dukej sikur kishte ngecur gjatë qëndrimit të saj në Las Vegas . Në pamjet që janë ngarkuar në TikTok , këngëtarja, 38 vjeçe, shihet teksa lufton për të hapur njërin sy në mes të emisionit. Dhe shumë përdorues në rrjetet sociale filluan të talleshin se ajo mund të jetë verbuar.  /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH