Showbiz

FOTO/ Të kapur për dore në rrugët e Tiranës, Jori Delli i dhuron puthje pasionante të dashurit italian

Shkruar nga Liberale
FOTO/ Të kapur për dore në rrugët e Tiranës, Jori Delli

Modelja Jori Delli ndodhet në Tiranë së bashku me partnerin e saj, Fred De Palma, ku edhe janë parë duke shkëmbyer puthje pasionate në rrugët e kryeqytetit. Së fundmi ajo është në qendër të vëmendjes nga mediet rozë për të gjitha aktivitetet e saj.

[gallery size="large" ids="1389878,1389879"]

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2” ka marrë pjesë te premiera e filmit “Në Kudër të Dashurisë”, por nuk ishte e shoqëruar nga partneri i saj, Fred De Palma.

Gjatë një interviste në “Shqipëria Live”, Jori tregoi se arsyeja pse nuk u shoqërua nga partneri ishte për shkak të menaxherit dhe përmbajtjes së kontratës për daljet e tij publike, kështu që ai u detyrua që ta priste Jorin në hotel.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH