Aktualitet

Foto/ Te Infektivi transportohet një e burgosur me COVID-19

Shkruar nga Liberale
Foto/ Te Infektivi transportohet një e burgosur me COVID-19

Fotot që shihni vijnë nga spitali Infektiv, ku trajtohen të sëmurët me koronavirus.

Mësohet se furgoni i kuq që shihet në pamjet në fjalë ka transportuar një te burgosur femër, e cila rezulton e infektuar me koronavirus.

Ndërkohë, aty pranë shihet dhe një polic, i cili përveç armës, është pajisur dhe me veshjen speciale, për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1160524,1160525,1160526,1160527,1160528,1160529,1160530,1160531,1160532"]

Foto

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH