LIfe Style

Foto/ Të gjithë do e donim një festë ditëlindje si kjo e Beatrixit!

               Publikuar në : 14:22 - 09/06/19 V Liberale

Beatrix Ramosaj sot mbush plot 25 vjeç. Kështuqë mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar me shoqërinë dhe familjen.

Festa madhështore e Beatrixit ka marrë vëmendjen e të gjithëve, ndërsa i gjithë dekori ka qenë rozë, me tullumbace dhe zbukurime pafund.

Beatrixi kishte zgjedhur të vishte një fustan ngjyrë rozë që e bënte të dukej fiks si një kukull Barbie.
Ndërsa vëllai i saj, Albani e surprizoi teksa i solli tortën e ditëlindjes. /Gazeta Liberale

-640-0-5cfccc9f8a8e9 -640-0-5cfccca5ba1e7 -640-0-5cfccca6cb7d1 -640-0-5cfccca97fea1 -640-0-5cfccca228cb0 -640-0-5cfccca889dca -640-0-5cfccca90966b -640-0-5cfcccac26adc -640-0-5cfcccb292046
<
>

 

(Visited 5 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *