LIfe Style

Foto/ Stresi uron nga burgu babain dhe Lulzim Bashën për ditëlindje

               Publikuar në : 15:43 - 12/06/19 V Liberale

Reperi i njohur “Stresi”, që prej kohësh ndodhet në paraburgim ka uruar dy njerëz të rëndësishëm në datën e tyre të lindjes.

Stresi uron babanë e tij Sali Lushaj dhe Kryetarin e PD-së, Lulzim Basha për ditëlindjet, që i kanë sot.

“Sot dy persona të rëndësishēm festojn ditëlindjen. Ju uroj gjithë të mirat! Gëzuar dhe mos u dorzo!! “, shkruan ai.✌🏼

Reperi i njohur Stresi ka që prej disa muajsh që qëndron në qeli pasi u kap me armë dhe kokainë./Gazeta Liberale

(Visited 3 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *