LIfe Style

Foto/ Shtatzënë? Marina tregon barkun për herë të parë

               Publikuar në : 12:37 - 10/07/19 V Liberale

Prej disa ditësh është përfolur se Marina Vjollca dhe Getoari janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.  Shkak u bë një foto ku çifti shfaqeshin me duart tek barku Marinës.

Por me t’u rikthyer nga pushimet, moderatorja ka vendosur t’i japë fund thashethemeve duke treguar barkun.

Në fotot e fundit Marina shfaqet e veshur me një fund të zi, bluzë të shkurtër dhe pa bark fare. /Gazeta Liberale

 

(Visited 420 times, 1 visits today)

Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *