Kosova

FOTO/ Shfaqet duke marrë serum, reperi i njohur përfundon në spital

Shkruar nga Liberale

Reperi dhe ish-banori i “Big Brother Vip Kosova”, Getinjo, përfundon në spital.

Ka qenë vetë Getinjo i cili përmes një story në “Instagram” ka treguar se ishte sëmurë.  Në foto, ai shihej i shtrirë në shtratin e spitalit duke marrë serum.

“1 grip i keq ish tu u sill, po të lodhke tepër”, ka shkruar ai.

Kjo luhatje në shëndet, vjen pas festës së të dashuruave, të cilën e festoi krah Vivien, vajzës me të cilën u njoh brenda “Big Brother VIP Kosova”

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH