LIfe Style

Foto/ Selena Gomez bën foto me modelen e njohur shqiptare

               Publikuar në : 13:45 - 15/05/19 V Liberale

Bëhet fjalë për modelen e njohur dhe partneren e boksierit shqiptar, Robin Krasniqit e cila ka marrë pjesë së fundmi në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.

Aty ishin të pranishëm figura të njohura të Hollywood-it. Heidi Lushtaku tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur postoi një foto ku kishte pozuar me këngëtaren dhe aktoren e njohur Selena Gomez.

Heidi i dhuronte një puthje Selenës dhe fotoja ka marrë menjëherë shumë pëlqime e komente ku fansat. /Gazeta Liberale

-640-0-5cdbdee10ffd3 -640-0-5cdbdee00d63c
<
>
(Visited 3 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *